دهیاری روستای ینگجه سرولایت نیشابور
بر محمد وآل محمد صلوات .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد

در باغ شهادت باز، باز است

بسم الله الرحمن الرحیم

و مپندارید آنانکه در راه خدا كشته شده‎اند، مرده‎اند بلكه زنده‎اند و و روزی خور خوان الهی‌اند. "قرآن كریم"

شهید شوشتری 3
در جمعی پاك و عاشق و با صفا كه نورخورشید یكرنگی و همدلی و محبت آنان كوركننده چشم خفاشان كوردل بود،‌دستی پلید و زشت درآمد و خون عاشقان فرشته خوی امت اسلام را در هم آمیخت. اما چه باك كه خونهای به هم آمیخته و این پیكرهای پاره پاره و آن جگرهای به دندان گرفته شده، دودمان و بنیاد سلسله ظلم و تباهی و تیرگی را سست تر از همیشه خواهد كرد.

اگر غم لشگر اندوزد كه خون عاشقان ریزد
من و ساقی بهم سازیم و بنیادش براندازیم

 

شهادت، این یگانه معشوق پاكبازان و دلدادگان حریم دوست، سالها پس از پایان دوران دفاع ده ساله -نه هشت ساله- ملت مظلوم ایران اسلامی، كماكان عاشقانی را كه ناله‎ای از جنس نیاز دارند، در آغوش می كشد.

اگر آه تو از جنس بلور است
در باغ شهادت باز، باز است

اما محفل عشق و عاشقی ابن بار چه با صفا و بی‎آلایش است. مردی از تبار قافله عشاق، جانبازی جامانده از قافله شهادت، فرمانده ای از سلاله همت و باكری، كنار چند نفر از همسنگران همراهش، در جمعی با صفا و خاكی و در جمع بزرگی از عشایر بلوچستان ایران، و بهمراه آنان و در كنار آنان به خاك و خون كشیده می شود و كبوتر عاشق و خسته روح بزرگش هم‌پرواز و همداستان با عاشقان بی ریا و باصفای عشایری، تا حریم ملكوت اوج می گیرد.

شهید شوشتری 4

چه زیباست این پیوند خون جا‌مانده‎ای از قافله شهدای ملت ایران در نبرد ده ساله با همه استكبار، با خون عشایر شهید پروری كه بار كینه و نفرت استكبار را این بار از شرق كشور به دوش می كشند و ضحاك ددمنش، خون این جانباز عاشق و آن جمع پاك عشایری را در هم آمیخت و پیكرهای پاره پاره و گلگون آنان را در آغوش یكدیگر به مجسمه ای از جنایت صفتی و ددمنشی خود و تابلویی از زخم دیرین خون از ملت مسلمان ایران بدل ساخت.

آری، دست كثیف فتنه بیگانه بار دیگر از آستین كافران و ملحدان بیرون آمد و حاج نورعلی شوشتری این پیر قافله خراسانی های شهید را پس از مدال جانبازی كه در جنگ‌با كفر صدامی به سینه آویخته بود، به افتخار شهادت نائل كرد و او را در میان جمعی از عشایر پاك بلوچستان به ملكوت اعلا پیوست.

چه زیباست این عروج عشایر بلوچ و این رزمنده خراسانی، چه زیباست این عشق آسمانی و عروج عرفانی و چه تیره است روی كفر جهانی كه دست خود را به خون این رزمنده و آن عشایر پاك، در میان جمع بی ریا و با صفا آلود.

سرنگون باد سلسله كفر جهانی و جاوید باد یا شهیدان عشایر و سیاهی‌مان كه در این حركت كور‌دلانه، تا حریم ملوكت اوج گرفته و جاویدان شدند.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 مهر 1389 توسط علی صفری .برمحمد وآل محمد صلوات بفرست .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

 

به یاد سردارشهید نورعلی شوشتری فرمانده  مردمی وبا محبت هدایت كننده عملیات جبهه های جنگ در دفاع مقدس

شهید شوشتری
مراسم گرامیداشت سالروز شهدای وحدت برگزار می شود

مسئول هماهنگی مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار شوشتری و شهدای وحدت گفت: این مراسم با اجرای حدود 20 برنامه در مدت 8 روز اجرا می شود

به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم فروتن معاون هماهنگ كننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به نزدیکی گرامیداشت سالروز شهدای وحدت، افزود: این برنامه ها از روز شنبه 24 مهرماه طی مراسمی در مسجد فرماندهی نیروی زمینی سپاه با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و مردم تهران آغاز می شود. 

وی با برشماری برنامه های گرامیداشت سالگرد شهدای وحدت تصریح کرد: مراسم گرامیداشت شهدای وحدت در شهرهای خرم آباد، کرج، کرمان، نیشابور وزادگاه شهید شوشتری روستای ینگجه، گرگان، زاهدان، بم، شهربابک، بافت، راور و زرند، جیرفت، سمنان و تبریز نیز برگزار می شود. 

فروتن از برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار شوشتری در حرم رضوی (ع) با حضور امام جمعه مشهد خبر داد و اظهار داشت: در مصلی نماز جمعه شهر زاهدان و شهرستان نیشابوربخش سرولایت روستای ینگجه که محل تولد شهید شوشتری  است، مراسم ویژه ای نیز برگزار می شود. 

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اثرات وضعی شهادت سردار شوشتری در این منطقه گفت: از این اثرات می توان به گسیل بعضی از ابزارها و امکانات برای رفع برخی از نیازمندی های این منطقه اشاره کرد که در مسیر و خواست شهید بزرگوار شوشتری بوده است. 

وی با اعلام این مطلب که بخشی از منابع دولتی و نیز امکانات سپاه برای حل مشکلات مردم منطقه جنوب شرق کشوراختصاص یافته است، تصریح کرد: قرارگاه سازندگی سپاه خدمات قابل توجهی را به مردم در بخش های بهداشت و راه اندازی بیمارستان صحرایی عرضه کرده است. 

سردار فروتن با تاکید بر اینکه امنیت در مناطق شرقی کشور روبه افزایش بوده و انجام شرارت و اقدامات محفل ناامنی در منطقه کاهش یافته است، اظهار داشت: یکی از تاثیرات مثبت شهید شوشتری، افزایش وحدت و مودت شیعه و سنی در این مناطق بوده است که توانسته رفاهی نسبی و بستری مناسب برای برقراری امنیت و آرامش بیشتر برای مردم را فراهم کند.

در باغ شهادت باز، باز است
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 مهر 1389 توسط علی صفری .برمحمد وآل محمد صلوات بفرست .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
برگزاری مسابقات کشتی با چوخه یادواره سردارشهید شوشتری

اولین دوره مسابقات کشتی باچوخه یادواره شهید نورعلی شوشتری و 206 شهید بخش سرولایت در روستای ینگجه بخش سرولایت (زادگاه سردار شهید) برگزار شد. سرپرست این مسابقات به خبرنگار ما گفت: در این مسابقات 200 کشتی گیر از 25 تیم در 5 وزن از استانهای خراسان شرکت داشتند.عیسی روحانی افزود: در پایان این مسابقات، قنبر قنبری از درگز در وزن 65 کیلو گرم،
علی معلومات از چناران در وزن 75 کیلوگرم، امیر قاسمی نژاد و عباس نیک سرشت از مشهد در وزن 85 کیلو گرم، حسین اکبری از اسفراین در وزن 95 کیلوگرم و حجت رهنما در وزن 95 + از تیم شهید شوشتری ینگجه به عنوان نفرات اول هر وزن انتخاب شدند.

به گفته روحانی، در این مسابقات کاپ اخلاق به تیم کشتی با چوخه چناران تعلق گرفت. این دوره از مسابقات با استقبال هزاران نفری دوست داران کشتی با چوخه رو به رو شد.

  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 مهر 1389 توسط علی صفری .برمحمد وآل محمد صلوات بفرست .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 مهر 1389 توسط علی صفری .برمحمد وآل محمد صلوات بفرست .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

یاد مرحوم علی اصغربراتی رزمنده بسیجی بخیر....
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 مهر 1389 توسط علی صفری .برمحمد وآل محمد صلوات بفرست .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

مرحوم میرزا شكرالله موسوی

بیاد مرحوم میرزا شكرالله موسوی پیر غلام اهل بیت ومداح وشبیه خوان وتعزیه گردان زبردست  منطقه سرولایت وخراسان شمالی

 

زنده یاد مرحوم محمد آژند رزمند بسیجی وپدر شهید هاشم آژند

 

 

مرحوم میرزا لطف الله موسوی  ذاكر اهل بیت ومداح ائمه اطهار

 

خوب به این عكس نگاه كنید....   مرحوم نورالله دایی

یادش گرامی .كسی كه برای عزیزان روستا وشهدا منزل آخرت آماده میكرد

 

یادش بخیر چه هیكلی داشت محمدخان..............؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

یاد رزمنده دوران دفاع مقدس محمدخان شوشتری بخیر......

یاد یاران سفركرده بخیر...............

برای شادی روح مرحوم  غلامحسین شوشتری  رزمنده دفاع مقدس صلوات.

برای شادی روح مرحوم  آدینه محمد سبزی  رزمنده دفاع مقدس صلوات.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 مهر 1389 توسط علی صفری .برمحمد وآل محمد صلوات بفرست .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

یاد یاران سفركرده بخیر...............

برای شادی روح مرحوم  محمد غلامی رزمنده دفاع مقدس صلوات.

برای شادی روح مرحوم   علی شوشتری  رزمنده دفاع مقدس صلوات.بارزمندگان دفاع مقدس


 

بیادهمرزمان بسیجی سفركرده مرحوم نصرالله سلمانی ومرحوم سیداحمد موسوی بسیجیان دریادلی كه باسن بالای خود تاآخرین لحظه دفاع مقدس دركنار جوانان ونوجوانان بسیجی ازاسلام ومسلمین دركنار رهبرعزیزمبارزه كردند.یادشان همیشه تاریخ جاویدان باشد.


پدربزرگوار شهید محمدعلی یساقی


 

یادمرحوم حاج عبدالرحیم یساقی پدربزرگوار شهیدمحمد علی یساقی گرامیباد.


پدربزرگوار شهید علی صفری


 

یادمرحوم كربلائی محمدرضا صفری پدربزرگوار شهید علی صفری گرامیباد.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 مهر 1389 توسط علی صفری .برمحمد وآل محمد صلوات بفرست .الّلهم صّلعلی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
(تعداد کل صفحات:3)      1   2   3